Weź zdrowie w swoje ręce!

Czy wiesz, że Polska zajmuje siódme miejsce na świecie pod względem liczby przepracowanych godzin? Wypalenie zawodowe, choroby serca, problemy wynikające z niewłaściwego odżywiania, to konsekwencje nadmiaru obowiązków. Jesteśmy w ostatniej dziesiątce krajów, których mieszkańcy stosują work-life-balance !

A Ty? Czy potrafisz zachować równowagę pomiędzy codziennymi obowiązkami a pracą i znaleźć czas dla siebie?

Zmęczenie, pośpiech, stres, niewłaściwe odżywianie się –  brzmi znajomo? To najczęstsze powody zaniedbywania aktywności fizycznej, dbałości o dietę i odpowiednią ilość snu.

Tymczasem właściwy styl życia, w tym regularna aktywność fizyczna, zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych i zbawiennie wpływa na zdrowie. Reguluje poziom cukru i ciśnienie krwi, dodaje energii, poprawia nastrój redukując zmęczenie i stres.

0,01% naszego DNA odróżnia nas od innych ze względu na predyspozycje do rozwoju różnych chorób. Dlatego tak ważne jest spersonalizowane podejście do zdrowia. Aplikacja prozdrowotna i urządzenia fitnessowe to tylko część możliwości. Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystanym w naszej usłudze możesz monitorować bieżącą kondycję fizyczną i stan zdrowia swojego organizmu. Wcześnie wykryć nieprawidłowości, co jest szczególnie ważne w dobie lawinowego rozwoju chorób cywilizacyjnych. Masz także możliwość zdalnych konsultacji profilaktycznych i lekarskich i otrzymania indywidualnego planu profilaktycznego.

Teleprofilaktyka pozwoli Ci na stałą analizę stanu organizmu i zapewni motywujący coaching zdrowotny.

Korzyści:

  • pomoc w znalezieniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym (work – life – balance),
  • stały monitoring kondycji organizmu i stanu zdrowia i dostęp do informacji,
  • wczesna diagnostyka,
  • efektywne zapobieganie chorobom cywilizacyjnym,
  • oszczędność czasu podczas telekonsultacji z lekarzem,
  • możliwość korzystania z indywidualnie opracowanego coachingu zdrowotnego.

Skontaktuj się z nami »