Innowacyjne benefity inwestycją w zaangażowanie pracowników

Troska o dobrą kondycję zdrowotną pracowników to inwestycja, która szybko się zwraca. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy obliczyła, że każde 1 Euro zainwestowane w promocję zdrowia w firmie, przynosi zwrot na poziomie pomiędzy 2,5 a 4,8 Euro!

Łączenie różnych ról społecznych; w tym obowiązek pełnienia opieki nad małymi dziećmi i starzejącymi się rodzicami, powoduje konieczność wsparcia ze strony pracodawców. Wielu z nich rozszerza katalog benefitów pracowniczych o dodatkowe świadczenia, wspierające work-life-balance. Działania promujące zdrowy styl życia i aktywność fizyczną pozytywnie wpływają nie tylko na pracowników, ale także na wizerunek firmy i jej wydajność. Polityka prozdrowotna powinna być kluczowym elementem każdej strategii HR.

Jeśli szukasz rozwiązania, które wyróżni Twoją firmę wśród pracodawców, Teleprofilaktyka jest odpowiedzią! Już dzisiaj pomyśl o zastosowaniu nowych technologii!

Współcześnie etap aktywności zawodowej wynosi aż 35 lat i w największym stopniu to od stylu życia w tym okresie zależy dobra kondycja psycho – fizyczna.

Usługi teleprofilaktyczne wykorzystujące aplikacje prozdrowotne, urządzenia fitnessowe i dedykowaną platformę, pozwolą na stały monitoring kondycji organizmu i doradztwo w zakresie doboru indywidualnego planu profilaktycznego dla pracownika.

Dobrą wiadomością jest to, że to właśnie TY jako pracodawca możesz pomóc pracownikom zadbać o zdrowie, wprowadzając Teleprofilaktykę jako narzędzie zdrowej zmiany w swojej firmie. My podpowiemy Ci jak to skutecznie zrobić!

Korzyści dla pracodawcy: 

  • pozytywny wizerunek firmy jako dbającej o zdrowie i zadowolenie pracowników,
  • większe szanse na pozyskanie utalentowanych specjalistów i utrzymanie stałego zespołu,
  • wzrost wydajności poprzez zmniejszenie absencji chorobowej,
  • zmniejszone koszty związane z rotacją pracowników,
  • przewaga konkurencyjna na rynku pracodawców.

Skontaktuj się z nami »